کایو

مهمترین مزایای یوبوت چیست؟

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما به بررسی مهمترین مزایای یوبوت بپردازیم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به بررسی مهمترین ویژگی های یوبوت پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

یوبوت چه مزیت هایی دارد؟

یوبوتها یک قالب پلی پروپیلن می باشند که به منظور ساخت  سازه های بتن های سبک وزن طراحی شده اند. از یوبوتها به منظور ساخت بتن هایی با ظرفیت بالا یا برای محافظت و پشتیبانی از بارهای سنگین و زیاد بدون نیاز به فولاد اضافه تر استفاده می شود. این قالب ها از مواد بازیافتی ساخته و تولید شده و در ساختمان سازی ها به کار می روند. یوبوتها سبک وزن بوده و استحکام کششی آنها بالا است. همچنین در برابر ضربه، فشار و  خراش مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. این مواد را می توان در شکل های مختلف و در قالب های گوناگون ریخت. یوبوتها عایق های عالی هستند و نقطه ی ذوب آنها بالاتر از 160 درجه می باشد. در برابر خوردگی مقاوم بوده و به راحتی آسیب و ضربه ندیده و خراب نمی شود.

مقاومت یوبوتها

علاوه بر موارد گفته شده، این محصول  با توجه به اینکه در بتن قرار گرفته می تواند سفتی، سختی و انعطاف پذیری خود را در دماهای بالا بدون مشکل حفظ کند.

مزیت ها

مزیت های یوبوتها گسترده و وسیع می باشد اما برای آشنایی بیشتر با این محصول به چند نکته ی زیر اشاره می کنیم: ساختار ساختمان با دوام تر خواهد بود. طراحی با آن ساده و کم هزینه است. به لحاظ اقتصادی نسبت به دیگر سیستم ها ارزان تر بوده. هزینه ی ساختمان سازی را 10 تا 15% کاهش می دهد. مزیت های یوبوت به تجهیزات سنگین برای حمل و نقل نیاز ندارد. بار بلااستفاده را تا 30 % و استفاده از بتن ها را تا 20 درصد کاهش می دهد. تغییر شکل سازه و همچنین تعداد ستون ها را کاهش می دهد. امیدواریم از مطلبی که در خصوص یوبوت و مزیت های آن برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مطلب قبل

بررسی مهمترین ویژگی های یوبوت

مطلب بعد

بررسی 3 فاکتور مهم یوبوت

call
instagram
whatsapp
راه ارتباطی
02147627462
X
ساعت کاری فروشگاه 9 الی 20