کایو

درباره

درباره ی ما 

شرکت ساختمانی آب راه بنا در سال 1384 با تکیه بر دانش مدیران خود که از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر و دارای تجارب ارزنده در پروژه های ملی می باشند، تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی آغاز نمود.
با پیشرفت تکنولوژیهای نوین ساختمانی و ورود این تکنولوژیها به بازار ایران، این شرکت از سال 1392 خط تولید قالب های دال مجوف یوبوت را راه اندازی کرده و به صورت تخصصی تولید، طراحی و اجرای سازه با سیستم های دال مجوف یوبوت را آغاز نمود.
متعاقب توسعه روش های نوین و یا احیای سیستم های قدیمی و به روز شدن آنها، از سال 97 سیستم وافل دوطرفه و یکطرفه نیز به فعالیتهای این شرکت اضافه گردید و امروز مفتخریم به عرض برسانیم که در 8 ارتفاع مختلف با 2 خط تولید یوبوت 52 *52 و در زمینه وافل نیز با یک خط تولید در 9 سایز مختلف وافل دوطرفه و یکطرفه تولید می نماییم.
با عنایت به اینکه مدیران این شرکت دارای تجارب ارزنده در پروژه های ملی اعم از مرکز غنی سازی اورانیوم نطنز، احداث سد دوستی، طرح توسعه و افزایش ظرفیت سیمان آبیک و احداث اسکله جزیره خارک و…. می باشند، علاوه بر فعالیت های فوق در زمینه پیمانکاری، مدیریت پیمان و اجرای صفر تا صد انواع ساختمان نیز آماده همکاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

call
instagram
whatsapp
راه ارتباطی
02147627462
X
ساعت کاری فروشگاه 9 الی 20