کایو

قیمت یوبوت تحت تاثیر چه عاملی است

قیمت یوبوت

پیشتر درباره ی یوبوت صحبت کردیم. حال برای دانستن اینکه قیمت یوبوت تحت تاثیر چه عاملی است، این مطلب را دنبال کنید. مشخصا اگر کیفیت یا کارایی یک محصول عالی باشد، قیمت آن نیز به تناسب کیفیت بالاتر می رود. اما در شرکت ما علاوه بر کیفیت، کارایی یوبوت ها بالا بوده و هزینه ها ارزان و متناسب است. می توانید برای خواندن مطلب تعریف و قیمت یوبوت را چگونه بدانیم، به سایت مراجعه نمایید.

عامل موثر بر قیمت یوبوت

ابتدا از فواید یوبت بگوییم تا بدانید که این مزایا چه تاثیر بزرگی بر قیمت یوبوت می گذارند. از اصلی ترین مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سبک، نازک، دوسویه:

قطعات دو سویه یا طراحی می شوند؛ افزایش بتون و وزن تا 40%؛ کاهش دگردیسی ها (کاهش بیشترین سختی ها تا 15%)؛ کاهش بار در پی ریزی ساختمان ها؛ کاهش بخش های ستون های بتنی.

انعطاف پذیری:

ظرفیت تا 20 درصد افزایش پیدا می کند؛ کمبود و فقدان تیرآهن ها در ستون ها؛ کاهش تعداد ستون ها؛ امکان استفاده با قطعات پیش ساخته شده؛ به وسیله های حمل یا جا به جایی نیاز ندارد؛ مناسب برای ساختاردهی و بازسازی مجدد؛ با توجه به دسترسی به پل ها، امکان ساخت قطعات یک جهتی وجود دارد.

ضد زلزله:

خسارات و خرابی های ناشی از زلزله را کاهش می دهد؛ محدودیت های ابعادی را کاهش می دهد؛ نامرغوبی ها را مضاغف کرده و قطعات را بیشتر می کند.

یوبوت

فضای باز:

اتاق ها و فضاهای خالی بیشتر می شود؛ فضای خالی ساختمانی بیشتر؛ به راحتی هنگام استفاده تغییر می کند.

به لحاظ اقتصادی:

برخورد بتن ها کمتر می شود؛ ضاخمت معتدل شده؛ برخورد سازه های فلزی با یکدیگر کمتر می شوند. در ارتفاع اتاق ها صرفه جویی می شود، چراکه خودداری از استفاده ی تیرآهن ها جدای از ضخامت قطعات این امکان را به وجود می آورد تا یه طبقه اضافه شود. اندازه ی ارتفاع ها مساوی می شود. سرعت و سهولت در شکل گرفتن. امکان ظرفیت های بزرگتر و بیشتر. بار به یک اندازه می شود.

تمامی موارد ذکر شده در قیمت یوبوت تاثیر بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نه =

مطلب قبل

تعریف و قیمت یوبوت را چگونه بدانیم

مطلب بعد

تکنولوژی و تاثیر آن بر قیمت یوبوت

call
instagram
whatsapp
راه ارتباطی
02147627462
X
ساعت کاری فروشگاه 9 الی 20