کایو

ویژگی ها و عوامل موثر بر قیمت یوبوت

ویژگی های یوبوت

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما از ویژگی های و عوامل موثر بر قیمت یوبوت بگوییم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به بررسی 2 نمونه و مدل مهم یوبوت پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله  را بخوانید.

عوامل موثر بر قیمت یوبوت

امروزه بتن مسطح در بین معماران و ساختمان سازها، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بتن مسطح راهی را برای معماران و مهندسان ساختمان سازی به وجود آورده تا بدون برآمدگی و فرو رفتگی، به پوشش کاملا مسطحی دست یابند. همچنین با اساتفاده از این سیستم سرعت ساخت و صرفه جویی در هزینه بهبود یافته است. چراکه این سیستم تنها به قالب های ساده نیاز دارد. اما هنگامی که بار بر بتن ها بزرگ یا بین ستون ها فضا و فاصله زیاد باشد، به افزایش ضخامت بتن نیاز است. از این رو هنگامی که بتن افزایش پیدا کند حجم آن نیز افزایش پیدا کرده و همچنین به برای مقاومت بیشتر بتن در برابر اففزایش حجم و وزن، به مقدار فولاد بیشتری نیاز است.

دال مجوف و یوبوتها

بتن ها سبک وزن تر هستند چراکه از سیمان کمتری در ساخت و ساز دال مجوف نسبت به ترکیب دال تخت بتن استفاده می شود. سیستم دال مجوف برای اولین بار در اروپا و در سال 1990 ساخته  و معرفی شد. از همان سال 1990 بسیاری از شرکت های اروپایی عمران و ساختمان سازی سیستم دال مجوف اختصاصی خود را طراحی و تولید کردند. در نتیجه، بیشترین کاربرد و استفاده از دال ها مجوف بتنی بدون روکش در اروپا پدید آمد.

قیمت یوبوت

 

یوبوت نیز یکی از دال مجوف های بتنی است که در یکی از شرکت های ایتالیایی طراحی و تولید شد. یوبوتها همانند سیستم های قبلی از فرم دهنده های خالی کروی استفاده نمی کرد و در عوض از فرم دهنده های هرمی استفاده می کرد.

قیمت ها

قیمت یوبوت در بسیاری از مناطق به دلیل  کاربردهای فراوان متفاوت بوده (برای مثال در سایت علی بابا $2.00 می باشد) و می توانید برای اطلاعات از شرایط خرید و فروش این قالب ها با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یک =

مطلب قبل

2 نمونه و مدل مهم یوبوت

مطلب بعد

بررسی مهمترین ویژگی های یوبوت

call
instagram
whatsapp
راه ارتباطی
02147627462
X
ساعت کاری فروشگاه 9 الی 20