کایو

مهمترین فاکتورهای یوبوت چه می باشند

یوبوت

یوبوت بازیافت پلی پروپیلین است که در ساخت قطعات و بتن های خالی استفاده می شود. برای اولین بار در ایتالیا از این محصول استفاده شد. از این محصول می توان در جایی که زمین عمق کمتری دارد، استفاده کرد.

در پی ریزی هایی که از قطعات و سنگ های بتنی برای افزایش و عمق دادن به خاک و زمین، استفاده می شود، می توان از یوبوت به عنوان جایگزین مناسبی برای این بتن ها استفاده کرد. در مطالب قبلی به بررسی قیمت یوبوت در جهان و مزیت های آن پرداختیم. می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مهمترین فاکتورهای یوبوت

در مقدمه گفتیم که از یوبوتها می توان به عنوان جایگزین برای قطعات بتنی استفاده کرد. اما ویژگی ذکر شده تنها کاربرد این محصول نمی باشد. از یوبوتها می توان برای انتقال بار و مصالح به عمق زمین استفاده کرد. از کاربردهای بتن یوبوتها می توان برای ساخت لایه های بتنی با گنجایش و پوشش بیشتر استفاده نمود. همچنین این بتن ها قادر هستند تا محموله های زیادی را بدون تیرآهن، حمل کنند.

انواع یوبوتها

یوبوتها دو نوع هستند. بتن های تکی و بتن های دوقلو. بتن های تکی معمولا از نوع قالب باز پلی پروپیلین است که می تواند با استفاده از پلات های بسته، بتن را در قالب نگهداری کند.

بتن یوبوتهای دوقلو شامل دو قالب می باشد که برعکس یکدیگر بسته شده اند.

بخش های مختلف

این محصول متشکل از بخش های گوناگونی است.یکی از این بخش ها، اتصال جدا کننده است. از اتصال جداکننده برای وصل کردن دو یا چند بتن استفاده می شود. این درحالی است که اتصال جداکننده بر قالب بتن فیکس شده و بدین ترتیب هیچ تغییری در فاصله های بین بتنی به وجود نمی آید.

انواع یوبوت

اندازه ها

اندازه ی یوبوتها معمولا بر اساس قالب کار و باری که بتن روی آن قرار می گیرد، متفاوت است.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص یوبوت و ویژگی های آن برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

مطلب قبل

قیمت یوبوت در جهان و مزیت های آن

مطلب بعد

2 نمونه و مدل مهم یوبوت

call
instagram
whatsapp
راه ارتباطی
02147627462
X
ساعت کاری فروشگاه 9 الی 20