کایو

2 نمونه و مدل مهم یوبوت

یوبوت

یوبوت از دو نمونه بتن متنوع ساخته شده است. یوبوتهایی با بتن دو قلو و بتن تکی. از قالب بتن تکی معمولا برای تقویت و استحکام سیمان های تکی و از قالب های بتن دوقلو برای تقویت دو برابر سیمان استفاده می شود. با ما همراه باشید تا از این دو نمونه ی مهم یوبوتها بیشتر بدانید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین فاکتورهای یوبوت پرداخته شد. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به مقاله ی قبلی، این مطلب را بخوانید.

مدل های مختلف یوبوت چه ویژگی هایی دارند؟

قالب های بتن تکی معمولا قالب باز پلی پروپلین است که می تواند با استفاده از پالت بسته برای مقاومت سیمان در بتن بسته شوند. بتن های دوقلو از دو قالب تشکیل شده است. این قالب ها مخالف یکدیگر بسته شده اند.

به فضای بین قالب بندی و یوبوتها جدا کننده می گویند. این جدا کننده متشکل از زاویه های تیز بوده که می تواند با بخش های تقویت کننده ی زیرین فیکس شود. جدا کننده ها به یوبوتها کمک می کنند تا هنگامی که بتن در قالب ریخته شده، حرکت نکنند.

اندازه ی یوبوتها

یوبوتها می توانند در اندازه های متفاوت و متنوع طراحی و تولید شوند. این اندازه ها بیشتر بر اساس کار و وزنی که این قالب ها می خواهند حمل کنند، گرفته می شوند. معمولا اندازه ی استاندارد و متوسط این قالب ها 53*53 سانتی متر می باشد.طول این قالب ها می تواند با اتصال  دادن آنها با پل ارتباطی در صورت نیاز و بر اساس کار، بلند تر شود.

انواع یوبوت

اندازه ی طول یوبوتهها معمولا متفاوت است. اما معمولا طول قالب یوبوتها حدود 10 تا 56 سانتی متر می باشد. البته این نکته را نیز باید توجه داشت که طول یوبوتها بر اساس قالب تکی یا دوقلو، تغییر پیدا می کند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص نمونه های یوبوت برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

مطلب قبل

مهمترین فاکتورهای یوبوت چه می باشند

مطلب بعد

ویژگی ها و عوامل موثر بر قیمت یوبوت

call
instagram
whatsapp
راه ارتباطی
02147627462
X
ساعت کاری فروشگاه 9 الی 20